Psychologia, a także szeroko rozumiane doradztwo psychologiczne we współczesnym świecie zyskało na popularności. Rozwój tej dziedziny nauki pozwolił zrozumieć, że nie sposób oddzielić dobrego stanu zdrowia bez komfortu życia w sferze psychologicznej.

Poradnia psychologiczna

Psychologia, a także szeroko rozumiane doradztwo psychologiczne we współczesnym świecie zyskało na popularności. Rozwój tej dziedziny nauki pozwolił zrozumieć, że nie sposób oddzielić dobrego stanu zdrowia bez komfortu życia w sferze psychologicznej. Poczucie dyskomfortu psychicznego przekłada się bezpośrednio na nasze funkcjonowanie w wielu obszarach życia – w życiu zawodowym, osobistym, rodzinnym, w relacjach z innymi osobami, ma także znaczny wpływ na sferę fizyczną. Nierozwiązane konflikty wewnętrzne rzutują na nasze zdrowie i powodują występowanie niepożądanych objawów, które obniżają komfort życia.

Celem naszej poradni jest otoczenie klienta opieką psychologiczną w celu zdiagnozowania przyczyny występujących trudności i znalezienia sposobu na wypracowanie nowych standardów życia, a w rezultacie zmniejszenia lub całkowitego wyeliminowania aspektów utrudniających codzienne funkcjonowanie.

Jeżeli:

  • Czujesz, że przeżywasz trudności osobiste, kryzys życiowy, czujesz się zagubiony, niezrozumiany przez otoczenie,
  • Cierpisz z powodu takich problemów, jak: obniżony nastrój, lęk, depresja, kłopoty w relacjach z innymi ludźmi,
  • Doświadczasz problemów na płaszczyźnie rodzinnej lub problemów wychowawczych jako rodzic, chciałbyś lepiej zrozumieć swoje dziecko,
  • Twój związek przeżywa kryzys (stwarzamy możliwość uczestniczenia w spotkaniu z psychologiem zarówno indywidualnie, jak i obojga partnerów),
  • Brakuje Ci umiejętności radzenia sobie ze stresem, masz ciągłe uczucie zdenerwowania,
  • Czujesz, że obniżył się Twój komfort życia i pojawiły się przeszkody, które dotychczas nie występowały

Zapraszamy Cię do Poradni psychologicznej na konsultację.

Spotkania z psychologiem odbywają się w komfortowej atmosferze i pełnej poufności.

Pierwsze spotkanie w Poradni psychologicznej zazwyczaj koncentruje się na rozpoznaniu sytuacji, w której znalazł się klient oraz zidentyfikowaniu problemu.

Oferowana przez nas pomoc psychologiczna jest zgodna ze standardami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa.

Zapewniamy poszanowanie tajemnicy zawodowej.

Ważne

Konsultacje psychologiczne, współpraca z psychologiem, diagnozowanie trudności nie jest jednoznaczne z występowaniem zaburzeń psychicznych. W codziennym funkcjonowaniu możemy napotkać wiele trudności, które są dla nas trudno rozpoznawalne ponieważ nie spotkaliśmy się z nimi do tej pory lub definiujemy je błędnie posługując się utrwalonymi stereotypami. Takie sytuacje nie są niczym wyjątkowym i spotykają większość ludzi na przestrzeni życia. Niektórzy potrafią poradzić sobie z napotkanym problemem łatwiej ze względu na występujące dogodne okoliczności. Czasem, gdy okoliczności są niekorzystne lub mamy do czynienia z pojawieniem się kilku trudności naraz, nasze zasoby nie są wystarczające, aby znaleźć dobre rozwiązanie. Pomoc psychologiczna ukierunkowana jest wówczas na usystematyzowanie sytuacji, uruchomienie dodatkowych zasobów lub wzbogacenie ich o nowe umiejętności, tak aby klient mógł znaleźć optymalny sposób na zażegnanie kryzysu.

Zadaniem psychologa jest przede wszystkim wzbogacenie klienta o takie umiejętności lub wskazanie mu posiadanych już umiejętności, aby w przyszłości był w stanie unikać sytuacji problemowych lub umiał sprawnie zażegnać kryzys.

 

Rejestracja telefoniczna

52 52 11 300

507 856 992

Rejestracja jest wymagana przed wizytą. Zadzwoń i poznaj wolne terminy naszych najlepszych lekarzy.

Lekarz przyjmujący w poradni

Izabela Szotowicz

Zaufali nam

bohamet
galkor
sonatio
skupaj
graform
wtms
Hobby
bohamet