O nas

Zdrowie jest najcenniejsze,

a zarazem bezcenne,

więc powierz je w ręce Naszych specjalistów.

Dlaczego warto wybrać MEDITEM?

Firma Centrum Medyczne Meditem Sp. z o. o. specjalizuje się w branży medycznej. Funkcjonowanie naszej firmy oparte jest na długoletnim doświadczeniu. Filar naszej działalności stanowi zgrany zespół wysokiej klasy profesjonalistów branży medycznej, co bezpośrednio przekłada się na jakość obsługi naszych Pacjentów oraz świadczonych przez nas usług.

Profesjonalizm, doświadczenie i wysoka jakość

Naszym Pacjentom zapewniamy specjalistyczną opiekę na wysokim poziomie oraz rzetelne podejście ze strony wykwalifikowanego personelu. Wykształceni specjaliści naszej przychodni dzięki swojej długoletniej praktyce, ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji oraz umiejętności profesjonalnego wykorzystania zdobytej wiedzy są w stanie zapewnić rzetelną opiekę medyczną na światowym poziomie. Członkowie naszej kadry podnoszą swoje kwalifikacje odbywając praktykę lekarską w różnych placówkach medycznych, między innymi takich jak szpitale specjalistyczne, co umożliwia im stałe samodoskonalenie oraz podnoszenie kompetencji dzięki styczności z trudnymi przypadkami medycznymi.

Indywidualne podejście do Pacjenta

W trosce o efektywne rezultaty opieki nad naszymi Pacjentami stosujemy zasadę indywidualnego podejścia do każdego problemu z jakim zgłasza się do nas Pacjent. Naszym celem jest otoczenie go kompleksową opieką tak, aby proces leczenia przebiegał w sposób jak najbardziej komfortowy oraz był optymalny w czasie i jednocześnie obarczony jak najmniejszy stresem. Tak samo jak zdrowie ważne jest dla nas poczucie komfortu i jakości życia naszych Pacjentów.

Kompleksowość

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, w celu zapewnienia im kompleksowej obsługi, korzystamy ze współpracy ze starannie wyselekcjonowanymi przez nas renomowanymi placówkami podwykonawczymi na terenie Bydgoszczy jak i innych miast Polski.

Dostępność

Aby zwiększyć dostępność usług medycznych oferujemy naszym Pacjentom możliwość przystąpienia do programu PAKIETÓW MEDYCZNYCH kierowanych zarówno dla Pacjentów indywidualnych, jaki i pakietów grupowych dla firm.

Świadczymy usługi w zakresie medycyny pracy oraz medycznych poradni wielospecjalistycznych. Zaufaniem, w oparciu o stałą współpracę w formie pakietów medycznych, obdarzyła nas już elita renomowanych przedsiębiorstw z Bydgoszczy i okolic.
Nasze pakiety medycznych nie zawierają dodatkowych, ukrytych kosztów. Posiadanie pakietu medycznego nie generuje dodatkowych kosztów i nie obliguje do ponoszenia dodatkowych opłat.
W sprawach pilnych lub nietypowych dla firm powyżej 300 osób przewidziana jest pomoc indywidualnego konsultanta medycznego.

Medycyna pracy

Firma Centrum Medyczne Meditem Sp. z o. o. specjalizuje się w zakresie medycyny pracy. Naszym głównym atutem jest gwarancja wysokiego standardu obsługi oraz możliwość wykonania badania w ciągu jednego dnia. Potraktujemy Państwa indywidualnie, gwarantując korzystne ceny.

Dobra lokalizacja i parking

Nasza przychodnia mieści się przy ul. Karłowicza 7 w Bydgoszczy. Dogodna lokalizacja w centrum miasta umożliwia naszym Pacjentom dogodny dojazd wieloma środkami komunikacji. Klientom poruszającym się własnym środkiem lokomocji oferujemy możliwość skorzystania z ogrodzonego, monitorowanego parkingu przed budynkiem przychodni (wymagana jest instalacja aplikacji na smartfon w celu otworzenia szlabanu).
Dodatkową zaletą działalności Meditem jest nowo powstały, czterokondygnacyjny budynek przychodni, wyposażony w windę oraz standardy medyczne wymagane przez instytucje nadzorujące.

Doświadczeni lekarze

Twoje zdrowie jest najważniejsze. Powinieneś powierzyć je najlepszym specjalistom.

Spersonalizowane leczenie

Leczenie dopasowane do Twoich dolegliwości - do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie.

Jakość i bezpieczeństwo

Nasz zespół lekarzy jest wykwalifikowany, aby móc pomóc w każdej sytuacji.

Bez długich kolejek

Badania oraz leczenie muszą następować bez długiego oczekiwania, dlatego staramy się, aby kolejki do specjalistów były jak najkrótsze.

Najlepsi specjaliści

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek8.00 – 16.00

Rejestracja telefoniczna

52 52 11 300

507 856 992

Rejestracja jest wymagana przed wizytą. Zadzwoń i poznaj wolne terminy naszych najlepszych lekarzy.

Pakiety
Medyczne

Kliknij,
aby poznać szczegóły

Opinie

Współpraca z Meditem Sp. z o.o. pozwala nam stwierdzić, że jest to partner solidny, zatrudniający specjalistyczną i doświadczoną kadrę medyczną. Usługi medyczne świadczone przez Meditem Sp. z o.o. od początku współpracy są na najwyższym poziomie i w pełni zaspokajają nasze oczekiwania.
Teresa Maria Wójcik
Skupaj Sp. z o.o.

Zadbaj o zdrowie swojej kadry

Poznaj naszą ofertę dla firm - stała kwota za pakiet badań dla Twoich pracowników.