Zaawansowana mezoterapia igłowa

 • Sunekos
  To nowy wymiar leczenia przeciwstarzeniowego. Unikalny zabieg iniekcyjny wspomagający naturalną regenerację skóry. Stymuluje produkcję zarówno nowego kolagenu, jak i elastyny – głównych elementów strukturalnych ECM, umożliwiając jej odnowę. To wyrób medyczny klasy III, wyprodukowany przez włoską firmę farmaceutyczną, a jego działanie poparte jest badaniami klinicznymi. Połączenie opatentowanej sekwencji ściśle wyselekcjonowanych pod względem jakościowym i ilościowym sześciu aminokwasów w połączeniu z nieusieciowanym kwasem hialuronowym stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej. Zawarty w Sunekos 200 małocząsteczkowy kwas hialuronowy o masie 200 kDa ma silne działanie pobudzające. Oznacza to, że poprzez oddziaływanie na receptory ściany komórkowej stymuluje aktywność fibroblastów. Natomiast obecny w Sunekos 1200 wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy o masie 1200 kDa pozwala na stworzenie „rusztowania” do zastosowania Sunekos 200 w przypadku skóry przesuszonej, będącej w zaawansowanym procesie Photo-Aging. Do syntezy nowego kolagenu niezbędne są zawarte w Sunekos – 4 aminokwasy:
 • Glicyna,
 • L-prolina,
 • L-lizyna,
 • L-Leucyna

Natomiast za tworzenie włókien elastynowych odpowiedzialne są L-walina i L-alanina. To niespotykane dotąd wielokierunkowym działanie terapii Sunekos zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie zarówno głębokich jak i powierzchownych warstw, naturalny efekt wolumetryczny, wygładzenie drobnych zmarszczek, ujędrnienie i zagęszczenie skóry. Ponadto rozświetla, poprawia teksturę i koloryt oraz przywraca utracony blask.

Terapia Sunekos zalecana jest pacjentom w każdym wieku zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo. Preparat Sunekos 200 jest wyjątkowo skuteczny w zabiegach regeneracyjnych skóry, zwłaszcza w tak trudnej do leczenia okolicy oczu, a nawet samych powiek.

Sunekos widocznie, regeneruje, ujędrnia, wygładza zmarszczki, rozjaśnia cienie i redukuje zasinienia pod oczami. Co istotne terapia Sunekos jest niemal bezbolesna, a preparat wchłania się bardzo szybko, unikając tym samym ryzyka wystąpienia obrzęku. W celu uzyskania pełnego i trwałego efektu, utrzymującego się nawet 6-12 miesięcy należy przeprowadzić 4 sesje co ok. 10-14 dni. Mimo, iż preparat Sunekos jest stosunkową nowy to bardzo szybko zdobył zaufanie lekarzy oraz popularność wśród pacjentów ze względu na szybko pojawiające się naturalne efekty widoczne jako zdecydowane rozjaśnienie cieni i redukcję zasinień pod oczami oraz efekt nawilżenia, napięcia skóry i wygładzenia drobnych zmarszczek.

 • Profhilo

To ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix).

Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. PROFHILO® to nowa skuteczna metoda odmładzania.

Jak zachowuje się PROFHILO ® w skórze?

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy.  Wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

Co to są Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe PROFHILO ® ?

To opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje biorewolumetryczny efekt.
Technika iniekcji BAP-BIO AESTHETIC PIONTS
Specjalnie opracowana technika iniekcji BAP została stworzona do korekty trudnych anatomicznie i ciezkich do odbudowy zwiotczałych obszarów skóry. Pozwala na pełniejsze zatrzymanie starzenia poprzez maksymalizację procesów dyfuzji produktu PROFHILO ® w tkankach. Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Efekty:
• Neutralizuje „chomiczki”
• Przywraca utracony kontur
• Przywraca utracony profil
• Neutralizuje zwiotczenie skóry
• Wygładza zmarszczki
• Wysmukla rysy twarzy
• Nadaje sprężystość
• Nadaje biorewolumetrię
• Napina skórę

 • Ejal40

Najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej, stworzona aby odbudować podstawową strukturę macierzy pozakomórkowej i zoptymalizować środowisko dla nowo powstających elementów budulcowych skóry. Zwiększa naturalną biosyntetyczną zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.
ELAJ 40 jest produktem bezpiecznym ze względu na brak jakichkolwiek „wzmacniaczy” chemicznych, które mogą powodować działania niepożądane. To czysty kwas hialuronowy, który wzmocniony efekt osiąga poprzez właściwą selekcję długości łańcuchów i odpowiednie właściwości reologiczne. Ekonomiczny i przyjazny dla środowiska.
EJAL 40 to bio-rewitalizujący produkt przywracający funkcje fizjologiczne skóry i poprawiający jej zagęszczenie, poprzez przebudowę macierzy pozakomórkowej, dzięki stymulacji aktywności fibroblastów i tworzeniu nowych włókien kolagenu i elastyny. Ejal40 jest określany jako najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej ( MMW) 1200- 1800 kDa i stężeniu 40 mg.

Wskazania:

– Zwiotczenia skóry
– Zmarszczki
– Utracone napięcie i elastyczność skóry
– Poprawa wyglądu skóry
– Odbudowa utraconego owalu twarzy

 

 • Linerase

To jedyny dostępny na rynku atelokolagen nowej generacji. To przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej sprężystość i blask. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki. Atelokolagen LINERASE stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.
Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek. Kolagen zawarty w preparacie Linerase to oczywiście inny typ kolagenu, niż ten zawarty w kosmetykach do codziennej pielęgnacji. Atelokolagen typu I, zawarty w preparacie Linerase jest biomateriałem całkowicie wykluczającym pozabiegowe reakcje alergiczne, jest biodegradowalny i biozgodny (samoistnie i całkowicie rozpuszcza się w skórze).
Linerase jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem, zarejestrowanym jako wyrób medyczny III klasy CE 0373. Wyniki badań zgodnie z przyznanym certyfikatem ISO 10993-10 wykazały, że nie podrażnia skóry nie wywołuje reakcji alergicznej i nie jest cytotoksyczny. Linerase nie jest wypelniaczem ani typowym produktem do mezoterapii. Tworzy nową grupę bioaktywnych materiałów które stanowić będą przełom w dziedzinie dermatologii estetycznej i anti-aging.
Pierwszy efekt zabiegu Linerase pojawia się po 72 godzinach i utrzymuje się do 3 tygodni. Terapia składa się z 2 – 4 zabiegów. Po roku zaleca się wykonanie 1 zabiegu podtrzymującego.

 • Hyamino 75

To innowacyjny produkt bio-restrukturyzacyjny oparty na nowej generacji kwas hialuronowy 15 mg / 1 ml ( cząsteczka kwasu hialuronwego 1200- 1500kD) z kombinacją różnych aminokwasów, aby szybko naprawić i naturalnie zregenerować skórę w każdym wieku i dla każdego rodzaju skóry. Hyaminocare75 przywraca podstawową strukturę wzrostu macierzy zewnątrzkomórkowej (ECM), zdolność biosyntezy fibroblastów indukująca regenerację optymalnego środowiska fizjologicznego, zwiększające aktywność komórkową, nawodnienie i syntezę kolagenu.

Biostymulator Hyamino Care 75 oparty jest na innowacyjnym nieusieciowanym kwasie hialuronowym z 4 unikalnymi aminokwasami w optymalnej formule.
• promujący produkcję tropokolagenu
• stymuluje fibroblasty
• zawartość aminokwasów pobudza produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
• spowolnia metabolizm kataboliczny
• neutralizując stres oksydacyjny
• silnie reaktywuje odnowę biologiczną i proces regeneracji tkanek