Ujędrnianie skóry, terapia blizn i rozstępów

  •  Mezoterapia mikroigłowa + Estgen

Specjalistyczna terapia oparta na kompozycji peptydów immunomodulacyjnych poprawiających komunikację międzykomórkową. Preparat intensywnie odbudowuje i regeneruje tkanki, dzięki umiejętności inicjowania szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz poprzez modulację stanu zapalnego różnych struktur skóry. Efektywna penetracja powłok skórnych ma działanie bakteriostatyczne, które odbudowuje barierę ochronną skóry. Terapia EstGen na blizny działa silnie naprawczo, w ogromnym stopniu zmniejszając ich rozmiar i strukturę. Rodzaj terapii z użyciem preparatu estGen dobierany jest indywidualnie do rodzaju blizny i jej struktury. Dzięki odpowiedniej diagnostyce i dobraniu odpowiedniej metody, skutecznie redukowane są blizny potrądzikowe, pourazowe, oparzeniowe, czerwone lub białe  nazywane inaczej rozstępami. Dodatkowym elementem jest zastosowanie mikronakłuć – dzięki czemu skóra pobudzona jest do regeneracji i przebudowy.

  • PRX-T33 + mezoterapia mikroigłowa

Połączenie peelingu medycznym z 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz nadtlenku wodoru wraz z mikronakłówaniem pozwala dogłębnie i kompleksowo przebudować skórę i w znacznym stopniu zredukować widoczność blizn i rozstępów.

  • RRS HA Strimatrix – mezoterapia igłowa

Produkt specjalnie skomponowany do walki z problemami skóry takimi jak wiotkość i rozstępy na brzuchu czy udach. Zawiera 2,0 mg/ml kwasu hialuronowego oraz 56,81 mg/ml koktajlu biorewitalizującego składającego się z FGF, sodium DNA, 14 aminokwasów, 9 mikroelementów, 8 antyoksydantów, 7 witamin, 2 kwasów tłuszczowych, 2 koenzymów, 2 flawonoidów,  saponiny,  triterpeny.