Redukcja tkanki tłuszczowej / cellulitu – lipoliza iniekcyjna.

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.
Lipoliza to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

  • Redukcja cellulitu – pobudzenie lipolizy, ujędrnienie skóry, redukcja obrzęków
    Preparat Fusion Mesotheraphy XBC działa wielopłaszczyznowo na następujące problemy: lokalne akumulacje tłuszczowe, cellulit, obrzęki i zwiotczenie skóry. Tylko działania ukierunkowane na wszystkie te procesy gwarantują sukces w skutecznym eliminowaniu cellulitu. Wektoryzowana hialuronidaza, wyciąg z karczocha i ginkgo biloba eliminują zatrzymywanie się wody w organizmie i rozpuszczonych w niej toksyn, co prowadzi do niwelowania ciężkości nóg i obrzęków. Wektoryzowana lipaza, krzem organiczny i kofeina stymulują procesy uwalniania tłuszczu z adipocytów (lipolizę), podczas gdy L-karnityna przyspiesza metabolizm uwolnionych kwasów tłuszczowych. Dodatkowo wyciąg z nostrzyka wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i pobudza mikrokrążenie, aby zapobiec nawrotom cellulitu. Zwieńczeniem terapeutycznych efektów jest działanie wąkroty, która poprawia napięcie skóry, redukując jej nadmiar i wiotkość, spowodowaną spadkiem objętości.